СІТІ про зліт слідопитів

Красива і розумна журналістка каналу СІТІ Валерія Микульська побувала на зльоті слідопитів під Вишгородом. Захід було організовано Українською федерацією спортивного металодетекторного пошуку.
На жаль, сюжет відсутній на сайті каналу... Записали на фотоапарат з телевізора...

11 вересня за декілька кілометрів від Києва, а саме у місті Вишгороді на покинутій військовій базі радянських військ ППО, що біля Київської ГЕС, відбувся перший спортивний зліт слідопитів.

Метою якого було провести різні конкурси та змагання на вправність та навики в пошуках різних металевих предметів. Таємно було заховано цінні монети, срібні коштовності та багато інших цікавих речей.
На цей зліт відгукнулися слідопити з Києва, Харкова та Полтави, які в пошуках проводять майже весь свій вільний час – написав В.Рошко. Для такої розвідки організатори цього злету Володимир Пайлодзе та Ростислав Філатов виділили дві години. Як тільки пролунав старт, пошуковці одразу взяли, своє озброєння: саперні лопати та металошукачі і вдалися до улюбленої роботи. Для журналістів, що приїхали відзняти та зафіксувати найцікавіше почалися й свої пошуки цікавих кадрів. Як то кажуть кожен відшукував своє заповітне.

Видовище було не з нудних, адже майже повсюди «пищали» потужні прибори, перегукуючи один одного, натрапивши на щось цікавеньке. Роботи для вправних пошуковців вистачало, адже заховані предмети не так просто було знайти, траплялося, що й на деревах висіли скарби.

Гарно відпочили!

Треба зустрічатися частіше!

Прес-служба журналу «Музеї України»

http://www.youtube.com/watch?v=IeHVqvkqyro

object width="480" height="385"lt;param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/IeHVqvkqyro?fs=1

ТОП новости

Вход

Меню пользователя