За боржників аліментів на Рівненщині візьмуться з новою силою3 липня депутати Верховної Ради України прийняли другий пакет законопроектів в рамках Ініціативи «Чужих дітей не буває». Об этом сообщает pg12.in.ua со ссылкой на СМИ.


Введені заходи посилять відповідальність за несплату аліментів та запровадять ще жорсткіші засоби стимулювання батьків до їх сплати, сказав начальник головного управління юстиції Рівненщини Микола Станіщук:


збільшиться мінімальна сума аліментів до прожиткового мінімуму;

претенденти на керівні державні посади надаватимуть довідку про відсутність боргів за аліменти.

Українці, які хочуть увійти до складу Кабінету міністрів, зайняти посади заступників міністра чи посади категорії "А" та "Б", стати прокурором, керівником НАБУ чи членом НАЗК повинні будуть подати довідку про те, що вони не мають боргів перед дітьми більше 6 місяців. Якщо заборгованість чиновника перевищить 12 місяців – це буде підставою для звільнення.

- запровадять систему фінансових санкцій для тих батьків, які не сплачують аліменти своїй дитині більше року – від 20% до 50% від суми боргу;

- введуть систему автоматизованого арешту коштів боржників;

- збільшиться термін суспільно-корисних робіт до 460 годин.На дуже лінивих батьків, які злісно ухилятимуться від виконання суспільно-корисних робіт чекає кримінальна відповідальність.


Також діти, чиї батьки не сплачували аліменти понад три роки, звільняються від утримання непрацездатних «горе батьків» у майбутньому.Від тепер такі санкції чекатимуть недобросовісних батьків, які мають заборгованість перед власними дітьми більш ніж чотири місці.


Проте, офіційно цей закон набере чинності ближче до осені, після затвердження Президентом України Петром Порошенком.Юлія Вознюк Радіо ТрекДжерело статті: “http://radiotrek.rv.ua/news/za_borzhnykiv_alimentiv_na_rivnenshchyni_vizmutsya_z_novoyu_syloyu_227909.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя