Пухлини у тілі онкохворого волинянина виявилися кістами


Деякі пухлини у тілі онкохворого волинянина Романа Гальчика виявилась кістами. Про це на сторінці «Гальчик Рома – боротьба за життя» повідомила мама Романа Світлана Гальчик. Об этом сообщает motogon.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вона пише, що вчора, 9 липня, Романа возили в лікарню, зняли шви, забрали виписки.

«Трішки по операції, в нас змішані відчуття, і самі не розуміємо все до кінця. Раніше у хлопчика виявили утворення, які тисли йому на голову. Вирішили зробити пункцію. Після операції, лікарі віддали на лабораторне дослідження рідину, що дістали», – ділиться жінка.

За даними лабораторії ракових клітин не виявили, тому це не пухлина, а кіста.

«Це значно розширює наші можливості по лікуванню. Тому ми ніяк не можемо змиритись, і не збираємось здаватись, а надалі продовжуємо рятувати свого хлопчика. На сьогодні Рома не жаліється на головні болі, блювоти не було, апетит шалений, і взагалі, дитина сповнена сил і життєвої енергії, сильна духом. Зараз ми у Львові, проходимо МРТ дослідження, щоб побачити стан після оперативного втручання, Ромочка під анестезією, вже годину його чекаємо, ще годину…» – додає Світлана Гальчик.

Жінка каже, що раніше було 5 пухлин. Після пунктування виявилось, що частина пухлин — не пухлини, а кисти. Роману робитимуть МРТ, щоб визначити, скільки пухлин і які вони.

«Рак в нас є», – асе ж запевнила мама хлопчика.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/пухлини-у-тілі-онкохворого-волинянин/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя