Генпрокурор заявив про причетність до корупції в оборонпромі ДФС, СБУ і НАБУ

На шляху до отримання оборонного замовлення фірмі "Оптимумспецдеталь" довелося кілька разів "домовлятися" з ДФС, СБУ і НАБУ.

Об этом сообщает mejdura.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це розповів генпрокурор Юрій Луценко, передають Патріоти України з посиланням на Цензор.НЕТ.

"Схема корупційна така. Та ж "Оптимумспецдеталь", ми це бачимо з документів, пропонує одному з бронетанкових заводів свої запчастини. За найменшою ціною, але, однак виграє інша фірма. Як це відбувається? Служба безпеки заводу, яка, найімовірніше лобіює іншу фірму, каже: "Є довідка з ДФС у нас, що ви,"Оптимумспецдеталь", маєте справу з ризиковими конвертаційними структурами".

Але всі, хто поставляє з Росії, це мають! Нє-нє. "На вас довідка є, а на них немає. Тому ваша ціна нас не влаштовує, нас влаштовує більше". Внаслідок Рогоза з компаньйонами якось отримує довідку з ДФС, що вони помилилися, що сама "Оптимумспецдеталь" не є ризиковою. Але однак компанія не може нічого продати! Тому з’являється така ж довідка, ніби "Оптимумспецдеталь" фіктивна ... вже від СБУ! І вони знову злітають з конкурсу бронетанкового заводу. Тоді вони якось отримують через знайомих есбеушників нову довідку, що "Оптима" — не фіктивна фірма, а це була помилка, але знову вони не допущені на конкурс! Цього разу проти них з’являється нова довідка про фіктивності ... тепер від НАБУ", — розповів генпрокурор.

Саме після цього, зазначив Луценко, Андрій Рогоза починає листування з Євгеном Шевченком, який співробітничав зі слідством НАБУ і який "починає вирішувати питання, як дати відповідь від НАБУ", і домагається цього.

При цьому генпрокурор не повідомив, чи знайдені в телефоні Жукова прізвища співробітників ДФС НАБУ, СБУ, або тих, з ким вони контактували для отримання потрібних Рогозі довідок.


Джерело статті: “http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/henprokuror-zaiavyv-pro-prychetnist-do-koruptsii-v-oboronpromi-dfs-sbu-i-nabu-270077.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя