Адвокати Януковича заперечують повернення його $3 млн до України


Адвокати британської юридичної компанії Joseph Hage Aaronson LLP, що представляють інтереси Віктора Януковича, назвали брехнею відомості про конфісковані з рахунків кіпрських компаній гроші, які нібито належать екс-президенту України

Про це повідомляє прес-служба Януковича, передає видання Главком. Об этом сообщает polvisti.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Українські чиновники постійно роблять брехливі заяви про міфічні банківські рахунки й активи Віктора Януковича за кордоном. При цьому Європейська комісія, а також державні органи інших країн, включаючи Швейцарію, офіційно підтвердили відсутність на їхніх територіях будь-яких грошових коштів та інших активів, що належать Віктору Януковичу", — йдеться в заяві.

Нагадаємо, державна виконавча служба Мін’юсту стягнула з кіпрських компаній на користь України понад $3 млн у справі про спецконфіскацію "коштів Януковича".

7 травня за даними справами на депозитний рахунок Державної виконавчої служби України надійшли грошові кошти за обома провадженнями у сумі 55 млн грн та $1 млн.

  • Раніше повідомлялося, що на рахунок Державного казначейства перерахували 1,5 млрд грн оточення колишнього президента Віктора Януковича.
  • Конфісковані кошти з оточення Януковича пішли на будівництво 184 гуртожитків для українських військовослужбовців.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/14/advokaty_yanukovycha_zaperechuyut_povernennya_yogo_3_mln_do_ukrayiny”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя