Заступника міністра затримали на хабарі у півмільйона доларів. Оновлено


НАБУ та СБУ затримали заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій України Юрія Гримчака та його помічника на хабарі розміром 480 тисяч доларів.

Затримання відбулося у Києві на Подолі, повідомляє 24 канал.

У НАБУ зазначили, що затримали держслужбовців за підозрою у шахрайстві в особливо великих розмірах. Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін від 5 до 12 років з конфіскацією майна.
Працівники міністерства вимагали від представника юридичної особи неправомірну вигоду у розмірі 1,1 мільйона доларів.

Правохоронці затримали держслужбовців під час одержання частини коштів.
Як зазначається, у міністерстві в його кабінеті знайшли всі докази злочину.

Тим часом в МінТОТ у коментарі " Радіо Свобода" заявили, що затримання Гримчака жодним чином не стосується його роботи в міністерстві.

"За інформацією, яка є в розпорядженні МТОТ, затримання Юрія Гримчака не стосується його роботи в МТОТ і не пов’язане з виконанням ним посадових обов’язків як заступника міністра. Більше того, повідомлення в ЗМІ щодо затримання помічника заступника міністра також не є коректним, оскільки у штатному розписі міністерства немає посади «помічник заступника міністра». Згадана в ЗМІ особа не є працівником МТОТ", – йдеться у заяві відомства.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/society/zastupnyka-ministra-zatrymaly-na-khabari-u-pivmilyona-dolariv/” Об этом сообщает ukrkryvda.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя