У Японії імператор Нарухіто офіційно зійшов на трон

<span>Японський імператор Нарухіто виступив із промовою, проголосивши інтронізацію в Імператорському палаці в Токіо, Японія, 22 жовтня 2019 року</span> — У Японії імператор Нарухіто офіційно зійшов на трон
Японський імператор Нарухіто виступив із промовою, проголосивши інтронізацію в Імператорському палаці в Токіо, Японія, 22 жовтня 2019 року
59-річний Нарухіто став першим імператором Японії, який народився після Другої світової війни Об этом сообщает muzikam-net.in.ua со ссылкой на СМИ.


Японський імператор Нарухіто офіційно проголосив своє сходження на престол на церемонії з участю лідерів понад 180 країн світу


Про це пише Reuters.


«Я клянусь, що діятиму згідно з Конституцією та виконуватиму свою роботу як символ держави та єдності народу», – заявив Нарухіто під час промови в імператорському палаці.


«Я щиро сподіваюся, що Японія розвиватиметься й надалі та сприятиме дружбі й миру міжнародної спільноти, добробуту і процвітанню завдяки мудрості та постійним зусиллям її мешканців», – додав він.


Також зазначимо, що президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська взяли участь в інтронізації імператора Нарухіто. Нагадаємо, що Зеленський відучора перебуває з офіційним візитом у Японії, де в нього заплановано чимало зустрічей.


«Для мене велика честь взяти участь в інтронізації Імператора Нарухіто. Проведення стародавнього обряду в сучасній Японії є прикладом того, як в одній державі можуть співіснувати й повага до традицій, і впровадження високих технологій для поліпшення життя кожної людини», — зазначив Зеленський.

59-річний Нарухіто став першим імператором Японії, який народився після Другої світової війни. З його приходом в країні почалася нова ера, яка називається Рейву, що означає «порядок і гармонія».


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/u-yaponiji-imperator-naruhito-oficiyno-ziyshov-na-tron--634270.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя